Hastane İş İlanları

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İş Başvurusu

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İş Başvurusu

Gaziantep Özel Anka Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Gaziantep Özel Anka Hastanesi iş başvuru formu aracılığıyla hastane insan kaynaklarına özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Özel Anka Hastanesi Hakkında Bilgi

Özel Anka Hastanesi, 2016 yılında Gaziantep’de kurulmuştur. Uzman hekim kadrosu ve teknolojik aletleriyle Gaziantep halkına en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmaktadır. Anka Hastanesinde yer alan tam donanımlı tanı merkezleri ve multidisipliner hasta bakımı felsefesi ile sadece Gaziantep değil çevre illerden de Anka Hastanesini tercih eden bir çok kişi vardır.

Anka Hastanesi, toplamda 13 bin metrekarelik bir kapalı alanda hizmet vermektedir. Toplam 75 yatak kapasitesi ve tam donanımlı yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Ayrıca hastane de ameliyathane, doğumhane ve laboratuvar bölümü de bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutan Anka Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının en iyi şekilde hizmet alması için tecrübeli ve kalifiye personeller ile çalışmaktadır.

Anka Hastanesinin ana prensibi, Avrupa standartlarında sağlık hizmeti sunmak ve Türkiye’de örnek gösterilen sağlık kuruluşlarından biri olmaktır. Hasta ve çalışanların güvenliğini en üst seviyede tutan, hasta haklarını koruyan ve tıbbi etik kuralları içerisinde hizmet sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

Hastaende Kimler Çalışabilir?

Hastanelerde pek çok farklı görev ve pozisyon vardır ve bu nedenle hastanede çalışabilecek kişilerin çeşitliliği oldukça geniştir. Bazıları şunlardır:

  • Doktorlar: Hastanelerde tıbbi teşhisler yaparlar ve tedavi planları geliştirirler.
  • Hemşireler: Hasta bakımını üstlenirler ve tıbbi müdahaleleri gerçekleştirirler.
  • Diğer tıbbi personel: Hastanelerde radyologlar, laboratuvar teknisyenleri, farmasötik uzmanlar, diyetisyenler gibi diğer tıbbi personel de çalışabilirler.
  • Yöneticiler: Hastaneler, birçok yönetim pozisyonunda çalışan kişilere ihtiyaç duyar, örneğin hastane yöneticileri, finans yöneticileri, insan kaynakları yöneticileri, pazarlama uzmanları vb.
  • Destek personeli: Hastanelerde temizlik personeli, yemek servisi personeli, güvenlik görevlileri gibi destek personeli de çalışır.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İş Başvurusu

Gaziantep Anka Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Anka Hastanesi insan kaynakları sayfasında işe alım süreci, işe alım sürecinin işleyişi ve kariyer olanakları ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi iş başvuru formu bölümünden cv bilgilerinizi girerek hastaneye online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özel Anka Hastanesi İletişim Bilgileri

Özel Anka Hastanesi Adres: Eyüp Sultan Mah. Hafız Tevfik Cd. No: 162 Şehitkamil / Gaziantep
Özel Anka Hastanesi Telefon Numarası: 0342 329 2727
Özel Anka Hastanesi Web Sitesi: https://www.ankahastanesi.com/

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu