Banka İş İlanları

Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası iş başvurusu ve açık pozisyonlar. Garanti Bankası insan kaynakları sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Garanti Bankası İK departmanına gönderebilirsiniz.

Garanti Bankası Hakkında

Garanti Bankası, 1946 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin en büyük bankalarından bir tanesi haline gelmiştir. 2019 senesinde İspanya’nın en büyük bankalarından bir tanesi olan Banco Bilbao Vizcaya Argentaria, kısa ismiyle BBVA ile ortak oldu ve ismi Garanti BBVA oldu. 2014 yılında toplamda 107 milyar dolar konsolide aktif büyüklüğe ulaşmıştır. Türkiye’de faaliyet gösteren özel bankalar içerisinde, sermayesi en yüksek olan ikinci banka durumundadır.

Garanti Bankası müşterileri içerisinde, kurumsal şirketler, özel, ticari ve kobiler bulunmaktadır. Bankacılık sistemi içerisinde yer alan tüm kollarda bulunmaktadır. Sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da bir çok büyük şirket ile ortak çalışmaktadır.

2020 yılında açıklanan rakamlar sonucunda, toplam 884 şube ile ülkemizde bankacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Kıbrıs’ta toplam 7 şubesi bulunan bankanın, yurtdışında da toplam 8 şubesi hizmet sunmaktadır. Garanti Bankası’nın 20 milyon üzerinde müşterisi vardır. Müşteriler, internet şubesi, çağrı merkezi, mobil hizmetler ve sosyal platformlar üzerinden 24 saat kesintisiz hizmet almaktadır. Türkiye’nin her bölgesinde 5.500 üzerinde bankamatik ile nakit yatırma ve çekme hizmeti vermektedir. Garanti Bankası bünyesinde 19.000 üzerinde personel aktif olarak kariyer yapmaktadır.

Garanti Bankası Kariyer

Garanti Bankası bünyesinde 19.000 üzerinde personel aktif olarak kariyer yapmaktadır. Garanti Bankası, bünyesine farklı pozisyonlarda personel alımı yapmakta olan bir bankadır. Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı, banka görevlisi alımı, memur alımı ve hatta çaycı alımı bile yapmaktadır. Bunun için Garanti Bankası insan kaynakları sayfası üzerinden cv dosyanızı bankaya göndermeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası iş başvurusu için buraya tıklayınız. Garanti Bankası insan kaynakları sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi bankaya gönderebilirsiniz.

Garanti Bankası İş İlanları

Garanti Bankası iş ilanları için buraya tıklayınız ve bu site üzerinden güncel iş ilanlarına başvuru yapınız.

Garanti Bankası İşe Alım : Garanti Bankası işe alım süreci, bankaya iş başvurusu yapıldıktan sonra cv ve özgeçmiş bilgileri bankanın havuzunda birikir. İş ihtiyacı olduğunda bu havuzdan gerekli olan nitelikleri taşıyan adaylar belirlenir ve mülakata davet edilir.

Garanti Bankası Personel ve Eleman Alımı : Garanti Bankası eleman alımı ilanlarını Linkedin üzerinden takip edebilirsiniz. Üst kısımda yer alan iş ilanları başlığı altından Garanti Bankası Linkedin profiline ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Güvenlik Alımı : Garanti Bankası güvenlik iş başvurusu için cv dosyanızı üst verdiğimiz linkler üzerinden Garanti Kariyer üzerinden insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Garanti Bankasına Çaycı Alımı : Garanti Bankası içerisinde çaycı pozisyonu da açılmaktadır. Başvuruları Garanti Bankası kariyer sayfasından veya bizzat Garanti Bankasına giderek insan kaynakları departmanına yapabilirsiniz.

 

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu